Jak odhalit nevěru partnera doma?

Jak odhalit nevěru doma

Jak odhalit nevěru? Bohužel lidé pořád hledají odpověď na tuto otázku. Pokud koulíš očima, protože tě rozčílila teta, posté na rodinném setkání opakující Ale ten je tak podobný! Celý otec!, pomysli si, že by to mohlo být mnohem horší… 


Jak by jsi se cítil za situace, kdy by při každé příležitosti nijak se neomezující rodina zdůrazňovala, že se vám váš prvorozený vůbec nepodobá? Jak by jsi se cítila, kdyby tvoje tchyně upozorňovala, že její vnučka má oči po matce, ale podobnost s vlastním synem, který by v ten okamžik silně zrudl, tu ona nevidí?

Matku máme sice jenom jednu, ale díte nemusí vždy vychovávat biologický otec. Pokud nebyla nevěra odhalena před těhotenstvím, ale až po narození dítěte, upadá oficiální otec do zasmušilosti. Trápí ho chmurné myšlenky a zbývá mu jen test otcovství. Stávají se také situace, kdy matka dítěte musí dokazovat (!), že byla manželovi věrná.

Jak muž, tak i žena mohou provést test věrnosti své drahé polovičky, pokud mají silné obavy, že jim za jejich zády nasazuje parohy. Test věrnosti sice může, podobně jako kontrola počítače nebo smartphonu manžela nebo manželky, uštědřit vztahu smrtelnou ránu. Někdy je lepší učinit tento ostrý řez než zůstávat s druhou osobou, s níž se stejně, dříve nebo později, rozejdete.


Jak odhalit nevěru domácími způsoby – testy na věrnost partnera

V domácích pelíšcích, v níž nám, těžko tomu uvěřit, během naší nepřítomnosti nasazují parohy, můžeme odhalit nevěru naší druhé polovičky. Tentokrát vůbec nejde o nahrávku ze skrytého diktafonu aktivovaného zvukem nebo o fotografii či video získané, nebo, ještě hůře na dálku na živo sledované na smartphonu, z minikamery v ložnici nebo v jiném pokoji.

Sami můžeme identifikovat stopy spermatu na různých materiálech. Přesně antigen prostaty PSA, tedy protein obsažený ve spermatu. Ten je stálý, proto ho lze ještě dlouho po styku najít na nevypraném oblečení, spodním prádle nebo na povlečení. Tyto stopy samozřejmě mohou být pouhým okem neviditelné. Jak fungují domácí soupravy, díky kterým odhalite nevěru partnera nebo partnerky, jako je SemenSpy Deluxe?

Test nevěry 1

Test nevěry 2

Test nevěry 3

Test nevěry 4

Test nevěry 5

Test nevěry 6

Test nevěry 7

Test nevěry 8

Test nevěry 9

Test nevěry 10

Test nevěry 11

Domácí test věrnosti – rozptýlíme pochybnosti uživatelů

Má žena se při styku vždy chrání, pokud bych ji nechytil přímo při činu, sperma na povlečení nikdy nenajdu! To není úplně pravda, protože dokonce i během sundávání prezervativu se mimo něj může dostat minimální množství spermatu, obzvláště pokud, jak to tak už bývá, milence ještě ovládají emoce a nebudou přemýšlet o tom, že by paroháč mohl zkoumat spodní prádlo manželky nebo čerstvé prostěradlo…

Jak mám vědět, že nalezené stopy spermatu nejsou moje? Poslední dobou nevěřím své holce, ale možná je opravdu jen moc unavená, podrážděná, zabraná do práce? Muž nesmí zapomenout, aby se v období, kdy chce otestovat věrnost své dívky, snoubenky nebo manželky, zdržel sexuálních kontaktů a např. vyměnil povlečení, potom nemůže odhalit vlastní semeno a bezdůvodně obvinit ženu.

Jak mám zkontrolovat, jestli mi nasadili parohy, když trávím čas převážně doma a manželka/manžel ne? Bojím se je sledovat a nechci do toho jako paranoik zapojovat detektiva… Žena, která si chce ověřit, jestli její partner skutečně pracovat do pozdních hodin v kanceláři a odtud pramení jeho nechuť k sexu s ní, nebo jestli třeba dováděl v hotelovém pokoji, by měla prozkoumat jeho spodní prádlo, protože muži ještě během dvou hodin po styku vylučují stopové množství spermatu.


Kde ještě můžete najít stopy nevěry?

Dokonce i pokud si po souloži s milenkou partner vymění spodní prádlo za čisté, mohou i na něm zůstat stopy spermatu. To je jedno, jestli měl předtím orální, anální nebo klasický sex, s prezervativem nebo bez něj.

Domácí testy věrnosti partnera nebo partnerky nezanechávají na testovaném materiálu stopy a neničí jí (v případě nedestruktivní metody!). Stačí hodit spodní prádlo do koše na prádlo a povlečení nechat tak, jako bylo – osoba podezřelá z nevěry nic nezjistí.

Pokud si chce potencionální paroháč nebo paroháčka tento i tak těžký, protože psychicky náročný, i když ne tak jako neustálé podezřívání, úkol, mohou během testu věrnosti použít UV lampu, díky níž začnou být pouhým okem neviditelné stopy spermatu v ultrafialovém světě vidět.

Bohužel – pokud se už rozhodnete otestovat věrnost manželky nebo manžela, vyplatí se neomezovat na ložnici… Možná má druhá polovička nerealizované, ale jen s vámi, sexuální sny? Dostal/a jste návrh na sex v autě nebo na balkóně, ale ještě jste to nerealizovali? Zkontrolujte, jestli tam nejsou stopy spermatu. Neomezujte se na předvídatelnou ložnici, protože vášniví milenci mohou prozkoumávat nová území, na které jste vy ve vztahu neuměli najít cestu…

Dodaj komentarz

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na