Jak odhalit nevěru?

Jak odhalit nevěru?

Současné životní tempo nenahrává navazování a udržování stálých vztahů mezi muži a ženami. Honba za kariérou odsouvá soukromý život do pozadí. Touha zvýšit naši prestiž a vystoupat po příčkách profesních úspěchů stojí za tím, že čím dál více času věnujeme práci a čím dál méně našim nejbližším. 


Úspěch nade vše aneb kde Češi podvádějí?

Ironií je, že to nejsou dovolené, pobyty v sanatoriích a lázních, které nám přinášejí nejvíce příležitostí k nevěře. Nejvíce románků se navazuje v prostředí, kde trávíme výraznou část svého času – v práci.

Ambice a chuť se profesně rozvíjet nás nahánějí do náruče práce ve značně větším časovém rozsahu než ještě před několika lety.

Až 37% dotázaných STEM/MARK přiznalo se k nevěře. Míchání soukromého a pracovního života je přirozeným důsledkem toho, že jsme si z práce učinili centrum života. Naprostá většina navázaných románků ale nevedla k rozpadu stálých vztahů. Především s ohledem na to, že se o nevěře interesované osoby jen málokdy dozví a že jsou románky obvykle chápány jako přelétavé, chvilkové a bezvýznamné.


Jak poznáte, že vás vaše žena podvádí?

Poplašnými signály poukazujícími na možnost nevěry životní partnerky by měla být především široce chápaná změna. Změna chování, názorů, nálad ale také vzhledu. Pokud manželka zůstává déle v práci, mnohem častěji než doposud vyráží na schůzky s kamarádkami, vyhýbá se projevům citů a začíná být duchem mimo, jde o opodstatněné důvody k neklidu. Ženy zapletené do románku se také začínají více starat o svůj vnější vzhled.

I když ženské chování je ve skutečnosti těžké jednoznačně vyhodnotit a analyzovat, v případě podezření na nevěru se vyplatí věnovat trochu pozornosti změnám, které probíhají ve třech oblastech.

  • Chování – nárůst sebejistoty a pocit nezávislosti, ignorance pocitů a potřeb partnera, nezájem o jeho život, odmlčení se v dosavadních nárocích vůči partnerovi, spočívajících např. v úklidu domácnosti, uvaření oběda, vynesení odpadků.

  • Nálady – spokojenost a radost ze života, euforie a nadšení obklopené tajemstvím a stojící v kontrastu s postojem vůči partnerovi,

  • Vzhled – nový účes, oblečení, výraznější makeup, mohou upozorňovat, že chce být partnerka atraktivnější.


Kdy může být partner nevěrný?

Podobné chování vykazují nevěrní muži. Sundaný snubní prsten, intenzivní používání parfému nebo stopy šminek na košili spíš nevyvolávají pochybnosti. Služební cesty, příprava projektů po běžné pracovní době nebo nárůst služebních povinností jsou časté výmluvy mužů, kteří se zapletli do mimomanželských intimních vztahů.

 Obzvláště se vyplatí zaměřit na to, jestli se partner:

  • Vyhýbá navazování blízkých vztahů a trávení společného času, během společného trávení času činí dojem, že je myšlenkami někde úplně jinde,

  • přestává zapojovat do našeho života (méně rozhovorů nebo rozhovory omezující se na zprávy např. „kup mléko“, „vynes koš“),

  • většinu času věnuje používání počítače a mobilního telefonu a jasně ho přivádí do rozpaků, když se ptáme, co dělá a s kým si povídá,

  • vyráží do práce dříve a vrací se později,

  • často nepřijímá hovory nebo má vypnutý telefon,

  • chrání si své soukromí – nepustí vás ke svému počítači a telefonu,

  • chová se tajemně a nepochopitelně.

Ovšem většina těchto symptomů, i když mohou poukazovat na nevěru, ji ještě nemusí jednoznačně znamenat. Ve skutečnosti mohou být takové změny výsledkem stresu, velkého množství práce nebo obyčejnou chuť postarat se o svůj vzhled. Formulování obvinění rozhodně nezlepší stav vztahu, obzvláště pokud si partner nemá co vyčítat.

„Důvěra je dobrá, ale kontrola je lepší“

S obviněními z nevěry buďte opatrní. Ovšem pokud se naše pochybnosti zdají být opodstatněné, vyplatí se uchýlit k metodám, které potvrdí nebo vyvrátí naše domněnky.


Monitorování počítače nevěrného partnera/nevěrné partnerky

Pozorování partnerem navštěvovaných webových stránek, messengerů a chatů nám může poskytnout znalosti oJak monitorovat počítač? skutečných příčinách změny jeho chování. K tomu se používají hardwarové keyloggery, jejichž úkol spočívá v záznamu tlačítek používaných na klávesnici. Umožňuje nám to přístup k textovému obsahu zadanému uživatelem.

Existuje ale rovněž širší možnost kontroly všech aktivit na počítači, např. pomocí zachycování printscreenů obrazovky. K tomuto účelu jsou vhodné softwarové keyloggery. Umožňují kontrolu fotografií otevíraných partnerem nebo sledovaných videí.

Takováto činnost je zcela nezachytitelná antivirovými systémy. Samotný operační systém počítače uživatele také na připojení keyloggeru neupozorní. Zachycování informací tedy nevytváří riziko, že se náš partner dozví o tom, že monitorujeme jeho činnost na internetu. Kromě toho je jejich instalace a používání nesmírně intuitivní, díky tomu to snadno zvládnou i osoby, které nejsou příliš seznámeny s obsluhou počítače.

Ke spuštění činnosti keyloggeru stačí zapojit ho mezi USB (nebo PS2) port a klávesnici počítače a zadat příslušný příkaz pomocí klávesové zkratky. To je vše! Obsah generovaný na klávesnici se dostává do paměti zařízení a my k němu anonymně získáme úplný přístup.
Nezapomínejte ale, že podle zákona není takováto kontrola legální. Proto se také vyplatí vyhledat pomoc odborníka a využít z této oblasti detektivní služby.


Monitorování telefonu

Pokud osoba podezřelá z podvádění partnera nebo partnerky používá pro kontakty se svým novým objevem mobilní telefon, existuje možnost monitorování jejich aktuální lokalizace a dokonce odposlouchávání telefonických hovorů. Přenos dat může zahrnovat také nahrávání zvuku z okolí, v němž se telefon nachází. Aplikace SpyPhone také umožňuje monitorování jiných druhů aktivit, jako třeba registru hovorů nebo obsahu textových zpráv společně s údaji o odesílateli. Její dostupné verze předpokládají monitorování telefonů používajících systémy Android, iOS a Symbian.

Testy věrnosti

Výše uvedené způsoby mohou být pro prokázání fyzické nevěry nedostatečné. Pak se vyplatí sáhnout po testech věrnosti. Předností produktů tohoto typu je jejich diskrétní používání a téměř okamžitý výsledek (do 10 min).

Testy typu SemenSPY jsou založeny na odhalování biologických stop (spermatu) na libovolném materiálu. Prokazují výskyt prostatického specifického antigenu PSA produkovaného buňkami prostaty. Zkoušku lze provést samostatně na povlečení, sedačce, křeslech nebo součástech oblečení, aniž byste nějak ovlivnili jejich původní stav. Díky tomu jejich provedení nevyvolá žádné pochybnosti ze strany partnera a nám přinese vědomí o jeho věrnosti. Výsledky správně provedeného testu jsou naprosto důvěryhodné.

Než tedy partnerovi nebo partnerce vyčtete nedostatek loajality a slušnosti, vyplatí upevnit se v našem podezření. V opačném případě nám hrozí obvinění z nedůvěřivosti a další problémy ve vzájemných vztazích.

Dodaj komentarz

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na