Montáž špionských zařízení do předmětů

Montáž špionských zařízení do předmětů denního užitku

Hodiny, propiska, rádio, plyšový medvěd – co spojuje tyto předměty? Všechny se můžou stát dokonalým maskováním pro špionské činnosti. Montáž špionských zařízení do předmětů  je docela jednoduchý.

Aby sledování bylo stoprocentně účinné, je nutné provádět jej zcela skrytě. Co může být lepším maskováním, než předměty, které všichni používáme každý den a bnnevzbuzují žádné podezření?


Gumové ucho vždy naslouchá, neboli montáž odposlechu

Průřez předmětů, do nichž jsou instalovány odposlechy, překračuje hranice představivosti a z filmů a románů o špionech dělají realitu. Vysílače miniaturní velikosti přinášejí obrovskou spoustu možností ohledně výběru místa jejich instalace. CD, pendrive, přepěťová lišta, počítačová myš, osvěžovač vzduchu – to jsou jen příklady už hotových odposlechů připravených ke koupi. Jejich montáž je možná prakticky do každého užitného objektu. Je to nesmírně užitečné řešení, kdy nám záleží na zachování maximální diskrétnosti a na tom, abychom v kanceláři nebo doma neumisťovali nové předměty. Díky tomu si nikdo nevšimne ani nejmenší změny v okolí a naše odposlouchávání proběhne bez jakéhokoliv rušení.

Pokud se rozhodneme pro instalaci odposlouchávacího modulu do předmětů denní potřeby, můžeme si vybrat GSM odposlech nebo rádiový odposlech.

Fungování GSM odposlechu je úzce propojeno s mobilním telefonem, který slouží jako zařízení umožňující odposlouchávání. Telefon se spojí se SIM kartou umístěnou do odposlechu s pomocí tradičního hovoru nebo spojení v podobě textové zprávy. K příjmu přenosu z rádiového odposlechu dochází pomocí skenerů frekvencí rádiových vln. V nabízených rádiových odposleších jsou využívány skenery renomované americké značky Uniden.

Při výběru předmětu, který chceme doplnit o užitečný odposlech, nesmíme zapomenout na nutnost izolovat ho od silných rušivých vln. Upustit se vyplatí i od věcí, které mohou tlumit signál. Jen pak budeme mít jistotu, že nás zařízení nezklame.


Vaše pohotovostní oko neboli montáž minikamery

Špionážní kameraZcela obdobné je to v případě instalace minikamery. I zde je pole možností téměř neomezené. Kamery v mini verzi jsou zařízení skutečně drobné velikosti, jejichž umístění i do stejně malých předmětů nepředstavuje žádný problém. Příkladem může být třeba kamera skrytá v propisce.

Motivy, proč se uchýlíme k minikamerám, bývají různé. Od kontroly věrnosti partnera nebo kvality péče o dítě po dohled nad kanceláří a jinými soukromými interiéry. Spojuje je jedno – chuť zachovat diskrétnost pozorování.

K montáži minikamer se nejčastěji používají stálé součástí vybavení a výzdoby místností. Vyměňte třeba nástěnné hodiny, kancelářské pořadače, síťové adaptéry, powerbanky, set-top boxy, ale také hrnky na kávu, které si můžete brát s sebou na poradu. V případě zájmu zaznamenávat obchodní setkání nebo celkově činnost spojenou s pobytem na různorodých místech, skvěle si povedou minikamery skryté v dioptrických brýlích nebo v elegantní kravatě. Záznam může probíhat prostřednictvím těch nejpřekvapivějších hmotných prvků reality, která nás obklopuje.

Máte jiný nápad na ukrytí kamery? To není žádný problém. Analogicky jako odposlechy lze minikamery zakamuflovat téměř všude. Nijak to nezmenší dokonalou kvalitu nahrávky a zorný úhel!

Instalování modulu kamer umožňuje jejich přizpůsobení vlastním potřebám. Jedny z nich zajišťují záznam se zvukem, jiné samotného obrazu. Pokud nám záleží na možnosti okamžité reakce na pozorované události (např. násilí vůči dítěti), vyplatí se rozhodnout pro kameru CCD-WiFi. Má vestavěný WiFi modul, který umožňuje ovládat ji na dálku z úrovně jiných mobilních zařízení, např. mobilního telefonu. Díky tomu můžeme také získat náhled nahrávek v reálném čase. Je to opravdu nedocenitelná funkce, která vám pomůže vyhnout se mnoha nepříjemným následkům.


Mám tě na…. mapě, čili montáž lokalizátorů gps

Ustavičné zmenšování velikosti špionského vybavení se nemohlo vyhnout ani lokalizátorům, které jsou s ohledem na svou nesmírnou funkčnost pravidelně využívány v mnoha oblastech – od péče o dítě po lokalizaci služebních vozidel přepravními firmami.

Díky spolupráci zařízení se systémem satelitní navigace ukazují lokalizátory místo aktuálního pobytu s přesností až GPS lokátorna několik metrů. Spolehlivost a pevnost provedení zaručují možnost jejich umístění v pravidelně používaných předmětech, např. autosedačce, kabelce, batohu, hodinkách, kolech a dokonce v obojcích pro zvířata.

Obzvláště oblíbené jsou dva druhy GPS lokalizátorů. Lze je umístit do libovolného předmětu. Jedním z nich je velmi populární model GL 300 vyznačující se dlouhou dobou práce (až 95 dní v pohotovostním režimu), voděodolností a nezávadností – řešení ideální pro sledování zásilek, práce strojů nebo vozidel. Druhým navrhovaným lokalizátorem je model MT 90, který, ačkoliv je určen pro lokalizaci vozidla, se dokonale hodí také k monitorování polohy dětí nebo starších osob. V případě ztracení se umožní vestavěná funkce tlačítka SOS realizaci nouzových spojení na předem nastavená telefonní čísla.

Možnost okamžitého nalezení našich blízkých, majetku a čtyřnohých přátel je úsporou času a nervů. U dětí a starších osob je záhodno lokalizátory umístit do předmětu, které je doprovází po větší část dne – např. náramkových hodinek.


Montáž špionských zařízení do předmětů – jak namontovat?

V otázkách technické instalace odposlechů, minikamer a lokalizátorů do námi vybraného předmětu je dobré vzít si na pomoc profesionály a jim zadat provedení takové služby. Odborníci také poradí, jestli je takový námi vybraný předmět dobrým rozhodnutím. Jde o úplnou záruku kvality a spolehlivého fungování přístroje.

Dodaj komentarz

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na